DIARY : 17.10. 2013

čtvrtek, října 17, 2013

Ahojte. Ako si užívate jesenné dni? Doma v teple, alebo sa bláznite po vonku? Ja tak striedavo a k tomu plus škola do ktorej sa mi nechce chodiť, učiť a už vôbec sa mi nechce po nej nič robiť.
Nazbierala som pár fotiek tak aspoň niečo vám ukážem. Dúfam,že kedže už bude zima sa budem opäť trošku viac venovať blogu.


Takto ja väčšinou trávim doobedné nedele. Čokoláda, kakao, časopisy s ktorých potom vystrihujem na nástenku. Je to celkom sranda. Potom je tu všade bordel a to čo som upratala v sobotu môžem upratovať v nedeľu zas.


Jeden sneak-peak s fotenia môjho kamaráta na oznamko. A aspoň vidíte aké kombinácie milujem. Svetríky,priesvitné blúzky a zlaté retiazky. Zamilovala som sa do tohto štýlu.


Kedže sa mi v lete môj Sony rozbil, trebalo niečo nové. Síce nerozumiem ako sa mi mohlo stať,že mám doma iPhone 5, ktorý som nikdy nechcela, ale napriek tomu ho nadovšetko milujem a nemôžem pustiť z rúk. Mimochodom teraz som oveľa viac aktívna na instagrame.Už aj ja mám "cool" čapicu, len škoda,že ja sa ju asi budem hanbiť nosiť :( Jedno z DIY nedeľných. 


Obľúbila som si zlatú.A ešte jedna sneak-peak Facebookova.
Ako trávite vy jeseň? 
post signature

You Might Also Like

3 Lovely reactions

Ďakujem za každý komentár.Naozaj si to vážim. :)

Like me on Facebook