Líčenie #3

neděle, listopadu 20, 2016

Ja len pevne verím,že som vás článkami o mojich líčeniach ešte neunudila. Viac menej ich chcem pridávať na môj instagram , takže ak by ste veľmi chceli, môžete ma sledovať aj tam. Myslím si,že toto líčenie sa mi podarilo a som naň veľmi hrdá :D
V ten deň som v podstate potrebovala trošku vypnúť a vypnúť pre mňa znamená vytiahnúť líčidla a maľovať sa. Momentálne bohužiaľ nemám doma zrkadlovku takže nemôžem pracovať na nových článkoch. Cez týždeň sa mi však vráti domov, tak sa konečne do toho vrhnem.

.


V hlavnej úlohe bol rúž od ColourPop v odtieni Tulle a očný tieň od Nyx Show Girl, ktorý som kúpila na otváraní Nyxu v Bratislave. Pôvodne som tam mala vyhliadnutých ešte veľmi veľa odtieňov, ale bohužiaľ slečny predo mnou boli šikovnejšie. Oranžové farby sa v poslednom čase stávajú mojimi dobrými kamarátmi, čo v podstate trošku nechápem, pretože sa mi nikdy nepáčili..Dúfam,že sa vám moje líčenie aspoň trošku páči :) 

You Might Also Like

7 Lovely reactions

 1. Povedlo se ti to! :) a musím říct že rtěnka má moc hezky odstín! :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 2. tak toto sa ti naozaj veľmi podarilo a môžeš byť právom hrdá na toto líčenie :) našla si presne to, čo ti sedí, a to je super! :) chválim :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ďakujem krásne..pritom som sa toľko vyhýbala takýmto odtieňom :/

   Vymazat
 3. Naozaj krásne líčenie. A v kombinácií s náhrdelníkom je úplne úžasné :)

  Čo je dobré to musím mať aj s novou vianočnou GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 4. super, jednoduché a pekné a úplne mi to pripomína 90te roky :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat

Ďakujem za každý komentár.Naozaj si to vážim. :)

Like me on Facebook